Galvenie Instant Latvija darbības virzieni ir mobilo tornīšu/sastatņu, fasādes sastatņu, pacelšanas iekārtu un aizsargžogu pārdošana.

Mēs esam firmas Snorkel (UK) importētājs Baltijas valstīs un pārdodam Snorkel ražotos šķēru tipa pašgājējus un piekabes tipa strēles pacēlājus. Snorkel firmas pacēlāji ir atpazīstami pasaulē kā uzticami, droši un viegli lietojami.

Esam oficiālais Vācijas firmas Betafence pārstāvis.

Betafence – viens no lielākajiem žogu ražotājiem Eiropā ar daudzu gadu garumā saglabātām tradīcijām. Šī ražotāja produkcija tiek pārdota 90 pasaules valstīs, ir labi zināma un novērtēta pasaulē.

Šodien Instant ir atzīts kā dominējošais alumīnija sastatņu ražotājs, ar vairāk nekā 60 gadu pieredzi. Šīs sastatnes atbilst stingrākajām drošības prasībām visā pasaulē. Ražošanas konstrukcija Eiropā ir sertificēta ar ISO 9001 sertifikātu.

Sabiedrība Instant Latvija – kompānijas Instant Norge AS (Norvēģija) meitas uzņēmums, kas savu darbību uzsācis 2007. gadā.

Instant Latvija ir strauji augošs, dinamisks uzņēmums, kas strādā, lai arvien pilnveidotu savus produktus, kā arī laikā un efektīvi apkalpotu klientus. Mūsu pakalpojumu augsto kvalitāti nodrošina speciālisti, kas lieliski prot savu darbu.